Strona główna/Aktualności/Finał wojewódzki Turnieju Wygramy Zdrowie

Finał wojewódzki Turnieju Wygramy Zdrowie

13 Czerwca 2024

W dniu 12 czerwca w Miliczu odbył się finał wojewódzki Turnieju "Wygramy Zdrowie" Dolnośląskiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego we Wrocławiu. W turnieju startowało 12 szkół podstawowych wyłonionych w zawodach powiatowych. Turniej składał się z dwóch części: w pierwszej uczniowie musieli wykazać się wiedzą z zakresu zdrowego stylu życia, zdrowego odżywiania i sportu, w drugiej części uczniowie uczestniczyli w zawodach piłki nożnej. Nasza szkoła zaprezentowała się z bardzo dobrej strony zajmując w turnieju 3 miejsce, a uczeń Wojciech Musiał został wybrany najlepszym bramkarzem.

Autor: J.G.