Strona główna/Aktualności/Orły Dwójki rozdane

Orły Dwójki rozdane

11 Czerwca 2024

11 czerwca miała miejsce uroczysta Gala Orłów Dwójki, w czasie której wręczono statuetki najwybitniejszym uczniom klas III oraz IV-VIII. Nagrodzeni to laureaci wielu konkursów i zawodów, począwszy od szczebla miejskiego aż po ogólnopolski.

Złotego Orła Dwójki otrzymali: Marcel Bajor, Olivier Basiński, Kuba Bienias, Tomasz Błaszczak, Błażej Borski, Hanna Chmielowska,Nina Cichowlas, Aleksandra Cieplik, Maja Deręgowska, Nela Ditrych,  Sandra Gęglawa, Oliwia Górecka, Mateusz  Górski,Jakub Grad, Nelly Graf, Veronica Intagliata, Szymon Jarmoliński, Hanna Jaworska,  Mateusz Kaczmarczyk, Oskar Kaznowski,Dominik Kiwak, Zuzanna Kowiel, Sandra Krasińska, Hanna Lipiec, Zuzanna Lipiec, Wiktor Maciejewski, Wojciech Musiał, Iga Pałka, Sergii Pigulevskyi,  Ivan Rudak, Julia Sklorz, Antoni Smołuch, Maja Sokołowska, Julia Stachnio, Tymoteusz Staszak,Karol Stoparek, Elżbieta Sztukowska, Miłosz Śliwiński, Oliwia Tabaczuk, Michał Trzeciak, Bartosz Włodarczyk, Karolina Wojtulewicz, Anastazja Zaremba, Michalina Zdyb.

Srebrnego Orła Dwójki otrzymali: Piotr Adamczyk, Lena Arend, Michał Chorążyczewski, Miłosz Czarkowski, Borys Czarnasiak,  Maja Gugulska, Michalina Janicka,Kornelia Joniec, Wojciech Kaczorowski, Maksym Karpliuk, Zofia Kowalczyk, Gabriel Kuras, Jakub Kuźniarz, Lena Lubowska, Karol Łambucki, Julia Łazarska, Vladyslav Markovych, Zuzanna Matuszak, Zuzanna Rak, Bartosz Rybkiewicz, Szymon Rynkiewicz, Julia Spikowska, Dawid Sołtowski, Khrystyna Sukhova, Dawid Wędzonka, Lena Zarazińska, Nicola Zimna, Malwina Zwarycz.

Brązowego Orła Dwójki otrzymali: Łucja Biczysko, Maja Gąsiorowska,  Dawid Gordycki, Wiktor Jankowski, Aleksander Karga, Lena Jóźwiak, Michał Leśniowski, Sofiia Nohachevska,  Joanna Sokołowska, Lena Stan, Natalia Sudoł, Alicja Synowiec,  Magdalena Szeliga, Mikołaj Sztukowski, Nina Woźniak, Klara Wójcik, Aleksander Wrzeszczak, Tomasz Zieliński, Marcin Zimny, Oliwia Żukowska.

W kategorii  klas III Złotego Orła Dwójki otrzymali:  Maja Białous, Laura Borkowska, Kornelia Idzikowska, Patricia Jemiolek, Amelia Kurzawa, Franciszek Lis, Jan Matuszak,  Oliwia Pawlik, Hanna Stachnio.

Szczególne podziękowania skierowano również do sponsorów: firmy GAMA - Centrum Dystrybucji Wędlin, Mięsa i Drobiu, Centrum Ogrodniczego ZIELONY MANIAK oraz PIKO SPORT z Długołęki.

Nagrody zgormadzonym wręczali: burmistrz Oleśnicy Pan Adam Horbacz, dyrektor szkoły Pani Janina Zdanowicz oraz wicedyrektor Pani Monika Mitura.

Galę uświetniły występy naszych uzdolnionych uczniów. Piosenka Orła cień w wykonaniu Leny Arend rozpoczęła galę.  Aleksandra Sklorz zaśpiewała piosenkę Alleluja, natomiast absolwentka naszej szkoły Oliwia Borkowska - utwór Natalii Nykiel Pół kroku stąd. Wiktoria Sudoł zagrała na gitarze utwory Tatiany Stachak. Na zakończenie miał miejsce pokaz tańca współczesnego w wykonaniu Marii Adamaszek i  Alicji Cieciury.

Jesteśmy z Was ogromnie dumni i cieszymy się z Waszych sukcesów.

Autor: M.Ch-S.