Strona główna/Aktualności/Inna lekcja geografii.

Inna lekcja geografii.

30 Maja 2022

Od lutego do każdej chyba szkoły przybyli uczniowie z Ukrainy. Ich wiedzę i umiejętności poznaliśmy przy okazji realizacji tematów lekcji o naszych sąsiadach. Na lekcji geografii nowi uczniowie z klasy 6a Igor i Kostia opowiadali nam o swoim kraju. Dzięki nim lepiej poznaliśmy Ukrainę: środowisko przyrodnicze, ciekawe miejsca, tradycje i zwyczaje a nawet potrawy i literaturę. Taka lekcja na pewno zostanie w pamięci nas wszystkich na długo.

M.P.

Na zdjęciach uczniowie z Ukrainy stoją przy tablicy na której wiszą samodzielnie wykonane plansze przedstawiające symbole Ukrainy.