Strona główna/Aktualności/Laureaci konkursu języka angielskiego.

Laureaci konkursu języka angielskiego.

14 Marca 2023

Dnia 9 marca w siedzibie Powiatowego Centrum Edukacji i Kultury odbyły się VII Powiatowe Mistrzostwa Językowe w kategorii języka angielskiego dla uczniów szkół podstawowych. Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie Zuzanna Stęc (8d) i Piotr Grzesiak (8a). Uczniowie wykazali się obszerną wiedzą z zakresu słownictwa, gramatyki, a także geografii, kultury i historii Wielkiej Brytanii. Zaprezentowali swoje umiejętności językowe w sytuacjach dnia codziennego oraz zdolności artystyczne, gdyż jednym z zadań konkursowych było przygotowanie plakatu realizującego odpowiedź na pytanie: Dlaczego ważne jest, aby uczyć się języka angielskiego? Nasza drużyna zajęła II miejsce spośród 21 szkół startujących w konkursie. Ogromnie się cieszymy i gratulujemy wspaniałego wyniku.

M.A. M.I.

Zdjęcie przedstawia uczniów naszej szkoły - laureatów konkursu języka angielskiego.