Strona główna/Aktualności/Lekcja o Szkocji w klasie 1b

Lekcja o Szkocji w klasie 1b

27 Października 2024

Dzięki Emilii, uczennicy klasy 1b przenieśliśmy się do magicznej krainy Szkocji. Naszą podróż rozpoczęliśmy od obejrzenia pięknych zdjęć przedstawiających malownicze szkockie krajobrazy: zielone wzgórza, tajemnicze jeziora i majestatyczne zamki. Emilia opowiedziała nam wiele ciekawych historii o Szkocji, takich jak legendy o potworze z Loch Ness czy zdała nam relację ze swoich rodzinnych wycieczek po okolicy.

Dowiedzieliśmy się, że Szkocja to nie tylko kraina mrocznych legend, ale także miejsce, gdzie żyją bardzo mili i gościnni ludzie. Poznaliśmy charakterystyczne elementy kultury szkockiej.

Lekcja o Szkocji bardzo nam się podobała. Dowiedzieliśmy się wielu nowych i interesujących rzeczy Z niecierpliwością czekamy na kolejne takie lekcje!

Autor: A.S.

Lekcja o Szkocji w klasie 1bLekcja o Szkocji w klasie 1bLekcja o Szkocji w klasie 1bLekcja o Szkocji w klasie 1bLekcja o Szkocji w klasie 1b