Strona główna/Aktualności/Wizyta w teatrze

Wizyta w teatrze

27 Października 2024

W dniu 21 października uczniowie klas pierwszych wyruszyli do Miejskiego Ośrodka Kultury i Sztuki, by obejrzeć spektakl zatytułowany „Najpiękniejsze Baśnie Dalekiego Wschodu”. Spektakl ten okazał się niezwykłą podróżą pełną przygód, śmiechu i wzruszeń. Przybliżył dzieciom kulturę Dalekiego Wschodu, panujące kiedyś zwyczaje i obrzędy. Piękna dekoracje, bogata scenografia, ciekawe postacie oraz interesująca fabuła, dostarczyły dzieciom wielu pozytywnych wrażeń.

Autor: A.S.