Strona główna/Aktualności/Nasz uczeń Mistrzem Matematyki wśród trzecioklasistów w (..)

Nasz uczeń Mistrzem Matematyki wśród trzecioklasistów w Oleśnicy

18 Marca 2022

17 marca 2022r w Szkole Podstawowej nr 7 odbył się IV Miejski Konkurs Matematyczny "Wesoła matematyka" dla uczniów klas III, pod patronatem Burmistrza Oleśnicy. Po eliminacjach szkolnych, w drugim etapie wzięło udział dwóch uczniów naszej szkoły: Błażej Borski z klasy III A i Milan Kosiołowicz z klasy III A. Obaj uczestnicy konkursu zaprezentowali bardzo wysoki poziom matematycznego myślenia, a  Błażej Borski perfekcyjnie rozwiązał wszystkie zadania i uzyskał pierwsze miejsce w mieście oraz tytuł Mistrza Matematyki.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Autor: MN