Strona główna/Aktualności/Noc w szkole? Czy to możliwe? Oczywiście, że tak!

Noc w szkole? Czy to możliwe? Oczywiście, że tak!

19 Marca 2022

Uczniowie klasy 6a zapragnęli spędzić razem czas w bardzo nietypowy sposób. Zrodził się więc niecodzienny pomysł na „Noc w szkole”. Chcieć to często znaczy móc. Tak też się stało i tym razem. Jak wygląda nocą miejsce, gdzie się uczymy? Czy w weekend też można się tutaj świetnie bawić? Na te i inne pytania uczniowie klasy 6a szukali odpowiedzi. Tym razem szkoła stała się miejscem wyłącznie wspaniałej i beztroskiej zabawy. Pomysłów na spędzenie nocnych godzin nie brakowało. Były zawody sportowe, konkursy, dużo muzyki, pląsy, tańce i nocny seans filmowy. Jednym słowem cudowna zabawa!!! Ponieważ czas pandemii bardzo ograniczył nasze kontakty, więc wykorzystano także i taką możliwość do lepszego poznania siebie, lepszej integracji zespołu klasowego i po prostu do „bycia razem”. 6A naprawdę dobrze się bawiła. Nawet przygotowania to realizacji tego pomysłu budziły wiele pozytywnych emocji i były okazją do współdziałania i doskonalenia umiejętności współpracy. Dziękujemy wszystkim, dzięki którym spełnienie tego marzenia było możliwe, a zwłaszcza Rodzicom za wiele niespodzianek… Czy było warto? Odpowiedzią niech będą rozradowane buzie i to, że przez całą noc nikt nie chciał choćby przez chwilę się zdrzemnąć, bo pomysłów nie brakowało. Nasza szkoła naprawdę jest wspaniała!!!!

M.P.

Noc w szkole

Na zdjęciach uczniowie klasy 6a bawią się podczas nocy w szkole w sali gimnastycznej.