Strona główna/Aktualności/Orły Dwójki przyznane

Orły Dwójki przyznane

21 Czerwca 2022

21 czerwca odbyła się uroczysta Gala Orłów Dwójki. Ten zaszczytny tytuł otrzymali uczniowie, którzy w roku szkolnym 2021/2022 zostali laureatami wielu konkursów i zawodów, począwszy od szczebla międzyszkolnego a skończywszy na międzynarodowym.

W czasie uroczystości uczennica klasy 3a - Hanna Chmielowska zagrała utwór "The Pink Panter Theme" ze ścieżki dźwiękowej Henry"ego Manciniego do dwóch filmów reżysera Edwarda Blake"a "Rożowa Pantera" i "Powrót Różowej Pantery". Natomiast Weronika Banasiak z klasy 7d zaśpiewała utwór Maryli Rodowicz pt. "Ale to już było". Wyróżnieni uczniowie otrzymali dyplomy i statuetki.

Tytuł Złoty Orzeł Dwójki otrzymali: Klara Jasięga, Jan Stasiak.

Tytuł Brązowy Orzeł Dwójki otrzymali: Zuzanna Błaszczak, Łukasz Cieślak, Krzysztof Góral, Piotr Grzesiak, Marcel Margoła, Jagna Nowakowska, Mateusz Okoń, Wojciech Okoń, Julia Rajewska, Beniamin Świerczyński, Liliana Zawadzka.

Tytuł Super Orzeł Dwójki - edukacja wczesnoszkolna otrzymali: Błażej Borski i Klara Wójcik.

Tytuł Orzeł Dwójki - edukacja wczesnoszkolna otrzymali: Hanna Chmielowska, Nina Cichowlas, Wojciech Musiał, Zuzanna Rak, Antoni Stasiak, Karolina Wojtulewicz.

Wszystkim wyróżnionym uczniom serdecznie gratulujemy!

Autor: M.Ch-S