Strona główna/Aktualności/Podsumowanie programu "Językowe podróże - małe i duże"

Podsumowanie programu "Językowe podróże - małe i duże"

25 Czerwca 2020

W tym roku szkolnym w ramach programu „Językowe podróże - małe i duże” odbyły się wyjazdy i wycieczki, na których uczniowie doskonalili swoje umiejętności językowe, integrowali się i poznawali przyrodę, kulturę oraz zabytki różnych miejsc.

1. W październiku uczniowie klas 5a i 7b brali udział programie Euroweek w Międzygórzu.

2. W listopadzie odbyła się dwudniowa wycieczka do Drezna, na którą pojechali uczniowie klas siódmych i ósmych.

3. W lutym uczniowie klas szóstych i ósmych w czasie sześciodniowej wycieczki zwiedzili Londyn.

W kolejnym roku szkolnym planujemy zieloną szkołę nad morzem i poznanie języka kaszubskiego, białą szkołę w górach oraz wycieczkę zagraniczną.

Zapraszamy!