Strona główna/Aktualności/Podziękowania za udział w akcji Lidl-Talenciaki

Podziękowania za udział w akcji Lidl-Talenciaki

22 Marca 2024

Serdecznie dziękujemy Wszystkim, którzy zaangażowali się w zbieranie talenciaków dla naszej szkoły. Celem akcji było rozwijanie talentów dzieci poprzez wzbogacanie szkoły w różne pomoce dydaktyczne. Na rzecz naszej placówki do udziału w tej akcji włączyli się rodzice, uczniowie i pracownicy, gromadząc naprawdę ogromną liczbę bonów. Razem uzbieraliśmy 3884 talenciaków!

Ta liczba robi na nas ogromne wrażenie! Talenciaki wymieniliśmy na pomoce dydaktyczne dla naszych uczniów: pakiet wciągających gier fabularyzowanych dla klas 4-8, matę tarczę z punktacją dla klas 1-3, emocjomierz, zestaw gimnastyczny dla oddziałów przedszkolnych oraz zestaw 10 piłek do koszykówki na zajęcia wychowania fizycznego.

Pragniemy serdecznie podziękować za wspieranie szkoły i wrzucanie do skrzyneczek każdego Talenciaka.

Monika Modrzejewska-Jankowska

koordynator akcji Lidl "Szkoły pełne talentów"