Razem łatwiej

28 Maja 2024

Z przyjemnością chcielibyśmy poinformować, iż nasza szkoła nawiązała współpracę w zakresie kluczowej kwestii, jaką jest zdrowie psychiczne dzieci i młodzieży.Z przyjemnością chcielibyśmy poinformować, iż nasza szkoła nawiązała współpracę w zakresie kluczowej kwestii, jaką jest zdrowie psychiczne dzieci i młodzieży.

Samorząd Województwa Dolnośląskiego wraz z firmą Cogito stworzył specjalny program pt.  „Program polityki zdrowotnej w zakresie profilaktyki zaburzeń psychicznych, w tym depresji oraz zapobiegania samobójstwom dla dzieci i młodzieży na terenie województwa dolnośląskiego”.

Uruchomiony został specjalny numer telefonu, na który będą mogli dzwonić rodzice zaniepokojeni zachowaniem swoich dzieci, dzieci i młodzież szukająca pomocy, a także pracownicy szkoły.  Realizatorem programu jest podmiot wykonujący działalność leczniczą, który posiada wykwalifikowany zespół specjalistów w dziedzinie psychologii i terapii.

CZUJESZ NIEMOC?
Zadzwoń pod bezpłatny numer
lub napisz:
razemlatwiej@cogitozdrowie.pl
Nie zwlekaj i skorzystaj z bezpłatnej pomocy psychologicznej!