Strona główna/Aktualności/Sukces naszych uczniów w konkursie wojewódzkim ''Patron (..)

Sukces naszych uczniów w konkursie wojewódzkim ''Patron w nowej odsłonie''

31 Maja 2024

28 maja 2024 r odbył się w Szkole Podstawowej nr 118 im. płk. pilota Bolesława Orlińskiego we Wrocławiu finał wojewódzkiego konkursu "Patron szkoły w nowej odsłonie" z uroczystym wręczeniem uczniom dyplomów i nagród .

Dwie pomysłowe i wspaniałe prace naszych uczniów, na temat Jana Kilińskiego - patrona szkoły, zostały docenione i nagrodzone.

W kategorii klas drugich Lapbook - patron szkoły - mój bohater, wyróżnienie otrzymał Aleksander Tabisz, natomiast w kategorii klas V "IDEA-lne ślady" pierwsze miejsce za najlepszą grę planszową w województwie otzrymała Hanna Chmielowska.

Gratulujemy!

Nagrodzeni uczniowie z SP2Nagrodzeni uczniowie i ich prace.Nagrodzeni uczniowie i ich prace.Nagrodzeni uczniowie i ich prace.Wystawa prac konkursowychWystawa prac konkursowych