Strona główna/Aktualności/Serce w skarpetkach

Serce w skarpetkach

28 Marca 2024

Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w akcji charytatywnej przeprowadzonej przez Szkolne Koło Caritas ,,SERCE W SKARPETKACH’’. Akcja polegała na zbiórce skarpet i bielizny męskiej, które zostały przekazane osobom bezdomnym, korzystającym z łaźni Caritas we Wrocławiu. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w akcji. ,,Każda skarpetka to wielki dar serca, który może ogrzać zbolałe i zziębnięte nogi osobom bezdomnym.’’

Autor: A.S.

Wolontariusze Szkolnego Koła Caritas podczas przygotowania paczki ze skarpetkami do wysyłki. wolontariuszy Szkolnego Koła Caritas podczas przygotowania paczki ze skarpetkami do wysyłki. wolontariuszy Szkolnego Koła Caritas podczas przygotowania paczki ze skarpetkami do wysyłki. wolontariuszy Szkolnego Koła Caritas podczas przygotowania paczki ze skarpetkami do wysyłki. wolontariuszy Szkolnego Koła Caritas podczas przygotowania paczki ze skarpetkami do wysyłki.