Strona główna/Aktualności/Spotkanie z pisarką.

Spotkanie z pisarką.

25 Kwietnia 2024

23 kwietnia 2024r. uczniowie klas piątych wybrali się Biblioteki Pedagogicznej w Oleśnicy na spotkanie z autorką utworów dla dzieci i młodzieży - Panią Urszula Ewertowską. Pisarka opowiedziała wiele ciekawych historii ze swojego życia, m.in. kim chciała być w dzieciństwie, czy jej marzenia się spełniły, o pierwowzorach swoich bohaterów literackich czy  o tym jak powstaje proces tworzenia książki (od pomysłu i napisania po korektę i wydanie). Uczniowie mogli również zapoznać się z utworami Pani Ewertowskiej.

Autor: M.Ch-S.