Strona główna/Aktualności/Sukces naszych uczniów w Międzynarodowym Konkursie (..)

Sukces naszych uczniów w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny".

17 Czerwca 2024

Dnia 21 marca 2024 r. po raz kolejny w naszej szkole odbył się Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”. Celem konkursu jest popularyzacja wiedz matematycznej, udział we wspólnej intelektualnej zabawie, wyłanianie talentów matematycznych, integracja młodzieży świata. W tegorocznej edycji wzięło udział 28 uczniów naszej szkoły. Z przyjemnością informujemy, że w tym prestiżowym konkursie Błażej Borski z klasy 5a zdobył wynik "Bardzo dobry", natomiast trzy uczennice zdobyły "Wyróżnienie" – Kornelia Idzikowska z klasy 3b, a z klasy 2a Sara Kamińska i Marcelina Masternak. Gratulujemy zdolności matematycznych i życzymy dalszych sukcesów.

Autor: E.Ł.

Laureat konkursu ''Kangur matematyczny''Uczennice wyróżnione w konkursie ''Kangur Matematyczny''