Strona główna/Aktualności/Dzień Rodziny w klasie IA

Dzień Rodziny w klasie IA

15 Czerwca 2024

W dniu 7.06.2024 w klasie IA odbył się „ Dzień Rodziny”. Uroczystość podzielona była dwie części: artystyczną oraz warsztatową. Świętowanie rozpoczęło się odczytaniem życzeń jak i podziękowań dla rodziców/ opiekunów. W części artystycznej uczniowie z uśmiechem i wielkim zaangażowaniem zaprezentowali się w wzruszającym utworze muzycznym. W podsumowaniu części artystycznej dzieci wręczyły przybyłym gościom laurki.

Po gromkich brawach i łzach wzruszenia uczestnicy spotkania przystąpili do warsztatów techniczno-plastycznych. Każda rodzina miała za zadanie przygotować, zaprojektować „pionki” tworząc jedyną w swoim rodzaju grę planszową . Na koniec każdy rozegrał kilka rund używając stworzonej przez siebie gry. Wszystko odbyło się w miłej, rodzinnej atmosferze. Dzieci wraz  z opiekunami zyskali cudowne wspomina i wspólnie spędzony czas, które są najcenniejszym i najpiękniejszym „prezentem” jaki możemy sobie wzajemnie podarować.

Autor: K.A.