Strona główna/Aktualności/Szkoły Pełne Talentów- pomóż nam zbierać Talenciaki!

Szkoły Pełne Talentów- pomóż nam zbierać Talenciaki!

25 Września 2024

Szanowni Państwo,

podążając za sukcesem lat poprzednich, nasza szkoła ponownie bierze udział w akcji sieci Lidl "Szkoły Pełne Talentów". W ubiegłym roku dzięki Państwa zaangażowaniu udało nam się uzbierać rekordową ilość 3884„talenciaków”, które wymieniliśmy na cenne pomoce dydaktyczne, takie jak: pakiet wciągających gier fabularyzowanych dla klas 4-8, matę tarczę z punktacją dla klas 1-3, emocjomierz, zestaw gimnastyczny dla oddziałów przedszkolnych oraz zestaw 10 piłek do koszykówki na zajęcia wychowania fizycznego. Wierzymy, że i tym razem uda nam się wspólnymi siłami zgromadzić cenne talenciaki, które będziemy mogli wymienić na kolejne pomoce dydaktyczne dla naszych przedszkolaków i uczniów.

Jak można pomóc?

1. Zrobić zakupy w sklepie Lidl za min. 50zł, w tym zakupić przynajmniej 1 warzywo lub 1 owoc.

2. Przy kasie odebrać kupon - TALENCIAKA.

3. Wrzucić TALENCIAKA do specjalnych pudełek, które znajdują się w naszej szkole ( przed pokojem nauczycielskim klas 4-8 oraz w holu głównym szkoły przy sali nr 5-p. kierownik) i oddziale przedszkolnym, lub zeskanować kod QR z TALENCIAKA, wybierając przy tym naszą szkołę: https://szkoly.lidl.pl/Talenciaki/daneSzkoly/52143

Bardzo proszę o podpisanie „talenciaka” (nazwisko ucznia oraz podanie klasy), który zostanie wrzucony do pudełka celem wpisania wzorowego;)

Akcja trwa od 2.09.2024r do wyczerpania zapasów, ale nie dłużej niż do 31.10.2024r.

Liczymy na Państwa pomoc i zaangażowanie, za które już dziś bardzo dziękujemy.

Z wyrazami szacunku,

Monika Modrzejewska-Jankowska