Strona główna/Aktualności/Wyniki wyborów do Samorządu Uczniowskiego i (..)

Wyniki wyborów do Samorządu Uczniowskiego i Młodzieżowej Rady Miasta.

27 Września 2024

Dnia 27 września 2024 roku odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego oraz wybory uzupełniające do Młodzieżowej Rady Miasta.

Komisja Wyborcza w składzie: Maria Adamaszek 8a, Magdalena Szeliga 8a i Maja Sokołowska 8a czuwała na sprawnym przebiegiem wyborów, liczyła głosy i sporządziła protokół z wyborów.

Spośród 364 uprawnionych do głosowania swój głos oddało 314 uczniów.

W wyborach do Samorządu Uczniowskiego największą liczbę głosów uzyskał Wojciech Kaczorowski z klasy 8a, który został Przewodniczącym Samorządu Uczniowskiego, a Zastępcami Przewodniczącego zostali Hanna Chmielowska z klasy 6a i Miłosz Czarkowski z klasy 5a.

W wyborach do Młodzieżowej Rady Miasta największą liczbę głosów uzyskała Lena Arend z klasy 8b. Lena będzie reprezentować naszą szkołę razem z Michałem Trzeciakiem z klasy 8b, który nadal pozostaje w Młodzieżowej Radzie Miasta.

Gratulujemy!

Małgorzata Izydorczyk

Zdjęcie przedstawia uczennice zasiadające w komisji wyborczej.