Strona główna/Aktualności/Tydzień Szczęścia

Tydzień Szczęścia

23 Września 2022

W dniach 19.09 do 25.09 nasza szkoła wzięła udział w III edycji ogólnopolskiej akcji Tydzień Szczęścia pod hasłem ,, Dbajmy o dobre relacje”. Podczas lekcji uczniowie zgłębiali kwestię szczęścia i dobrostanu, poczucia sensu, zaangażowania, bliskości z innymi, odkrywania swoich mocnych stron i pozytywów u innych, zdrowia, odpoczynku czy zaangażowania. Na zakończenie szczęśliwego tygodnia piątek obchodziliśmy pod hasłem,, Dzień Empatii". Uczniowie i przedszkolaki ubrani w kolor żółty uczyli się w jaki sposób można okazywać empatię innym, jak być życzliwym, jak wspierać i pocieszać nawzajem, dzielenia się z potrzebującym, pomagania w klasie, przytulania przyjaciół w potrzebie. Szczęście zawitało do naszej szkoły.

A.P.