Strona główna/Aktualności/Warsztaty językowe EuroWeek

Warsztaty językowe EuroWeek

9 Marca 2024

W dniach 27 luty - 2 marca uczniowie klas siódmych i ósmych naszej szkoły realizowali zdania warsztatów językowych fundacji "EuroWeek". Nasz pobyt był zaplanowany w hotelu "Abis" w Bystrzycy Kłodzkiej. Codziennie uczniowie brali udział w zajęciach przygotowanych przez wolontariuszy z Indii, Zimbabwe i Gruzji. Zadaniem uczniów było przygotowywanie scenek w języku angielskim, prezentacja talentów, pokazów tańca, udział w grach ruchowo-językowych, które aktywowały całe ciało do reagowania na polecenia, komendy wypowiadanie po angielsku. Podczas zajęć uczniowie współpracowali między sobą, wspierali swoje działania, integrowali się, przygotowując wspólny projekt. Wieczorami spędzali czas, rozmawiając lub tańcząc, gdyż co wieczór organizowana była dyskoteka. Pomiędzy zajęciami wychodziliśmy na spacer, zwiedziliśmy również zabytki i Rynek Bystrzycy Kłodzkiej. Czas upłynął w miłej, przyjaznej atmosferze, każdy wrócił do domu z bagażem doświadczeń i przeżyć.

Autor: M.I.