Strona główna/Aktualności/Wiosenny ogródek w klasie IIIA

Wiosenny ogródek w klasie IIIA

16 Marca 2023

Szkolny ogródek to najlepszy sposób na obserwację rozwoju roślin. W związku z nadejściem wiosny uczniowie klasy III A zakładali klasowy ogródek w sali 104. Obserwowanie procesu wzrostu rośliny to ekscytująca przygoda. Kiełkowanie, wzrost łodyg i liści, pierwsze pąki kwiatów, kierowanie się roślin w stronę światła - wszystko to stanowi żywą ilustrację dla przyswajanej wiedzy. Uczniowie będą poznawali nowe terminy na żywo obserwując przyrodę. A jak wiadomo, wielozmysłowe doświadczenie wspomaga procesy pamięciowe. Zakładanie ogródka to też dobra okazja do rozmów o zdrowym żywieniu, o pracach w ogrodzie, o rytmie przyrody.

E.R.

Uczniowie klasy IIIA podzieleni na trzy grupy sieją nasiona kwiatów w doniczkach.Uczniowie klasy IIIA podzieleni na trzy grupy sieją nasiona kwiatów w doniczkach.Uczniowie klasy IIIA podzieleni na trzy grupy sieją nasiona kwiatów w doniczkach.Uczniowie klasy IIIA podzieleni na trzy grupy sieją nasiona kwiatów w doniczkach.Uczniowie klasy IIIA podzieleni na trzy grupy sieją nasiona kwiatów w doniczkach.Uczniowie klasy IIIA podzieleni na trzy grupy sieją nasiona kwiatów w doniczkach.