Strona główna/Aktualności/Wycieczka klasy 5b do Wrocławia

Wycieczka klasy 5b do Wrocławia

22 Marca 2022

Rozpoczęcie wiosny klasa 5b świętowała na wycieczce we Wrocławiu. Wtorkowe przedpołudnie spędziliśmy w GoJump. Na początek instruktor poprowadził rozgrzewkę, później samodzielnie korzystaliśmy z trampolin, piłek i innych atrakcji parku rozrywki. Po godzinie skoków, salt i wygibasów przeszliśmy do GoAir - powietrznego miasta. Tutaj, na zjeżdżalniach, dmuchanych atrakcjach wyskakaliśmy radosne przyjście wiosny. Z Oleśnicy do stacji Wrocław Sołtysowice i z powrotem przejechaliśmy pociągiem. Ten dzień był dla nas pełen wrażeń.

Autor: MI

Na zdjęciach uczniowie bawią się w parku rozrywki we WrocławiuNa zdjęciach uczniowie bawią się w parku rozrywki we Wrocławiu

Na zdjęciach uczniowie bawią się w parku rozrywki we Wrocławiu