Strona główna/Aktualności/Zajadamy pomagamy - podziękowania

Zajadamy pomagamy - podziękowania

25 Lutego 2022

Szanowni Państwo,

w tłusty czwartek Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Szkole Podstawowej nr 2 zorganizowało kiermasz słodkości. Dochód z kiermaszu przeznaczony jest na leczenie chorego na białaczkę 7letniego Adasia z Oleśnicy, który należy do Fundacji "Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową".

Pragniemy podziękować całej społeczności szkolnej: rodzicom, nauczycielom, wolontariuszom TPD, Samorządowi Uczniowskiemu, piekarni Dawid, wszystkim zaangażowanym uczniom i dzieciom za przekazanie słodkości oraz każdej osobie, która przyczyniła się do tak ważnej akcji charytatywnej w naszej szkole.

Nasza akcja niesienia pomocy przeszła najśmielsze oczekiwania. Pokazuje to, jak empatyczna jest społeczność SP2. Liczymy, że kolejne nasze wydarzenia szkolne spotkają się z równie wielkim zaangażowaniem.

Członkinie Koła TPD SP2 Oleśnica