Strona główna/Aktualności/Zimowy Konkurs Recytatorski

Zimowy Konkurs Recytatorski

18 Stycznia 2023

W dniu 17 stycznia  w klasie 2b odbył się „Zimowy Konkurs Recytatorski” Celem konkursu było zapoznanie i zainteresowanie dzieci poezją o tematyce zimowej, rozwijanie zdolności recytatorskich, prezentacja i promowanie talentu uczniów, kształtowanie wrażliwości na piękno poezji w języku ojczystym, motywowanie do występów publicznych, uczenie dzieci "zdrowej” rywalizacji, wspieranie działań twórczych. Recytacji przysłuchiwali się uczniowie klasy VIII. Według ich najlepszymi recytatorami zostali :

1 miejsce Laura Borkowska

2 miejsce Jakub Cisek

3 miejsce Wojciech Maszkiewski oraz Bianka Gmerek

Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni pamiątkowym dyplomem. Zwycięzcy zakwalifikowali się do konkursu szkolnego.

Autor: U.K-L

Na  zdjęciach są uczestnicy konkursu oraz uczniowie klasy VIIINa  zdjęciach są uczestnicy konkursu oraz uczniowie klasy VIII