Strona główna/Aktualności/Pasowanie na przedszkolaka

18 Stycznia 2023

W dniu 17 stycznia 2023 r. w grupie 3- latków odbyła się uroczystość pasowania na przedszkolaka. Dzieci z grupy Motylki stały się oficjalnie przedszkolakami. Uroczystość rozpoczęła się od części artystycznej, w której dzieci zaprezentowały swoje umiejętności. Wyśpiewały pięknie, jak dużo już potrafią. Następnie dzieci składały ślubowanie, po którym pani dyrektor Janina Zdanowicz dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia dzieci otrzymały dyplomy, medale przedszkolaka oraz prezenty. Uroczystość pasowania była dla dzieci wspaniałym przeżyciem.
Witamy Was w gronie przedszkolaków i życzymy samych radosnych chwil spędzonych na zabawie i nauce.

Autor: Magdalena Kulczycka