Strona główna/Aktualności/Klasowy konkurs recytatorski w klasie III B

Klasowy konkurs recytatorski w klasie III B

16 Stycznia 2023

W dniu dzisiejszym 16 stycznia odbył się klasowy konkurs recytatorski pod hasłem ''Pora śnieżnych czarów''. Recytacja to sztuka przekazywania słuchaczom utworu literackiego. Uczy poprawne wymowy i kształci smak estetyczny. W tym dniu, popularnością cieszyła się twórczość wielu autorów. Pięknym recytacjom przysłuchiwały się i oceniały je uczennice klas VIII. Najlepszymi recytatorami okazali się: I miejsce Michalina Janicka, II miejsce_ Konrad Stochmal, III miejsce- Franciszek Duda. Gratulacje dla wszystkich uczestników konkursu.

Autor: J.CH.K

Zdjęcia przedstawiają uczniów klasy III BZdjęcia przedstawiają uczniów klasy III BZdjęcia przedstawiają uczniów klasy III B