Strona główna/Aktualności/Konkurs recytatorski-klasa IIIA

Konkurs recytatorski-klasa IIIA

16 Stycznia 2023

16 stycznia 2023r w klasie IIIA odbył się konkurs recytatorski. Uczniowie samodzielnie wybierali sobie wiersz o tematyce zimowej. Celem konkursu była popularyzacja poezji dziecięcej, rozwijanie zdolności recytatorskich, kształtowanie wrażliwości na piękno języka ojczystego, prezentacja umiejętności uczniów, uczenie rywalizacji w przyjaznej atmosferze. Recytację oceniali starsi uczniowie z klasy VI A: Sandra Gęglawa, Zuzanna Lipiec oraz Miłosz Śliwiński. Jury wyłoniło następujących laureatów:

I miejsce - Miłosz Czarkowski

II miejsce- Bianka Zawadzka

III miejsce- Melania Knysak.

Wszyscy uczniowie biorący udział w konkursie wspaniale zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Wychowawca klasy III A

Konkurs recytatorski-klasa IIIA

Na zdjęciach są uczniowie klasy III A biorący udział w konkursie recytatorski oraz jury oceniające recytację składające się z trojga uczniów klasy VI A.