Strona główna/Aktualności/Mikołajki z TPD Oleśnica

Mikołajki z TPD Oleśnica

6 Grudnia 2021

W ten wyjątkowy Mikołajkowy dzień do dzieci z naszej szkoły zawitał szczególny Mikołaj. Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Oleśnicy podarowało pomoce dydaktyczne: książki terapeutyczne, gry do zajęć psychoedukacyjnych, klocki konstrukcyjne, matę edukacyjną i zestaw równoważni do ćwiczeń. Wspomoże to dzieci w ich rozwoju a także uatrakcyjni zabawę podczas codziennych zajęć. Nauczyciele angażujący się charytatywnie na rzecz dzieci: Anna Pilarek, Agnieszka Orzechowska, Małgorzata Izydorczyk, Urszula Kaspryszyn- Lasecka, Monika Jankowska-Modrzejewsk, Iwona Kuraś, Katarzyna Czarkowska.

Autor: KC

Zdjęcia przedstawiają pomoce terapeutyczne oraz wolontariuszy TPD Oleśnica w grupach przedszkolnych.Zdjęcia przedstawiają pomoce terapeutyczne oraz wolontariuszy TPD Oleśnica w grupach przedszkolnych.