Strona główna/Aktualności/Przygotowania dzieci z oddziałów przedszkolnych do (..)

Przygotowania dzieci z oddziałów przedszkolnych do Świąt Bożego Narodzenia

1 Stycznia 2024

W minionym tygodniu przedszkolaki przygotowywały się do magicznego czasu oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia uczestnicząc w przeróżnych działaniach: malowały odlewy gipsowe, ozdabiały pierniki, robiły szopki i łańcuchy. We wtorek dzieci uczestniczyły w "Przeglądzie Piosenki Świątecznej" zaproszeni goście mieli możliwość usłyszenia i zobaczenia umiejętności tanecznych i muzycznych naszych podopiecznych. Było bardzo nastrojowo i klimatycznie. Wszyscy uczestnicy wykazali się ogromną odwagą oraz wielkim talentem. Podczas wigilijnych spotkań dzieci miały możliwość poznania swoich tradycji, wzmocniły więzi składając sobie życzenia oraz spędzały wspólnie czas przy bogato zastawionych stołach. W ostatnim dniu tygodnia zostaliśmy zaproszeni na jasełka w wykonaniu najstarszych klas naszej szkoły.

Życzymy Wesołych świąt

Autor: D.Rz.