Fundusze Europejskie

Ważne terminy

.Konsultacje nauczycieli

1.

Adamaszek Magdalena

piątek   8.50-9.50 - sala nr 17

2.

Bęben Ilona

wtorek 9.50-10.50- sala nr 103

3.

Białek Anna

środa 9.50 -10.50- co drugi tydzień, sala nr 19

4.

Chlebowska-Salamon Magdalena

czwartek 7.00-8.00, sala nr 13

5.

Chmiel-Kuźnik Jolanta

piątek 7.55- 8.55, sala nr 106

6.

Cybulska-Kania Iwona

poniedziałek 7.00-8.00, sala nr 205

7.

Czarkowska Katarzyna

czwartek 13.00-14.00, pokój psychologa szkolnego

8.

Dąbrowna Malwina

środa 13.40-14.40, sala nr 108

9.

Dziedzic Malwina

czwartek 13.00-14.00, pokój psychologa szkolnego

10.

Glinka Piotr

poniedziałek 14.25-15.25, pokój n-li wych. fizycznego

11.

Górski Jarosław

poniedziałek 16.00-17.00, pokój n-li wych. fizycznego

12.

Gzowska Irmina

wtorek 7.00-8.00, sala nr 101

13.

Hyrczak Ewa

środa 10.45-11.45, sala nr 102

14.

Izydorczyk Małgorzata

czwartek 13.40-14.40- sala nr4

15.

Jednoróg Dorota

piątek 7.45-8.45, sala nr 15

16.

Kaspryszyn-Lasecka Urszula

czwartek 11.30-12.30, sala nr 108

17.

Krawczykowski Mariusz

czwartek 12.35-13.35, pokój n-li wych. fizycznego

18.

Kulczycka Magdalena

czwartek 13.00-14.00, sala grupy 3-l

19.

Kuraś Iwona

czwartek 7.00-8.00, biblioteka szkolna

20.

Kwasiborska Grażyna

środa 17.00-18.00, sala nr 201

21.

Łętos Kamilla

wtorek 7.00-8.00, sala nr 101

22.

Ługowska Elżbieta

czwartek 7.00-8.00, sala nr 13

23.

Mitura Monika

poniedziałek 13.00-14.00, gabinet wicedyrektora

24.

Modrzejewska-Jankowska Monika

wtorek 15.00-16.00, sala grupy 5-l

25.

Niesobska Marta

wtorek 11.30-12.30, sala nr 113

26.

Orzechowska Agnieszka

środa 10.00-11.00, sala nr 8

27.

Piechowiak Joanna

czwartek 7.00-8.00, sala nr 13

28.

Pilarek Anna

czwartek 14.15-15.15, pokój pedagoga szkolnego

29.

Piwowarczyk Małgorzata

środa 7.00-8.00, sala nr 10

30.

Rabiega Elżbieta

poniedziałek 10.45-11.45, sala nr 104

31.

Rozczypała Wioletta

czwartek 7.00-8.00, sala nr 12

32.

Rzepka Dagmara

czwartek 15.00-16.00, sala grupy 4-l

33.

Sawicka Monika

środa 17.00-18.00, sala nr 15

34.

Seredyńska Danuta

wtorek 12.35-13.35, sala nr 18

35.

Staszak Agnieszka

wtorek 16.30-17.30, sala nr 19

36.

Szałęga Jadwiga

środa 15.00-16.00, sala nr 102

37

Wojtkiewicz Izabela

czwartek 15.00-16.00, sala nr 26

38

Wysocka-Synowiec Anna

środa 13.00-14.00, sala nr 201

39

Zając Alina

wtorek 7.00-8.00, sala nr 16

40

Zdanowicz Janina

środa 13.00-14.00, gabinet dyrektora

41

Zdunek Elżbieta

czwartek 14.40-15.40, sala nr 107

42

Zygmunt Ewa

poniedziałek 15.00-16.00, sala nr 6

Kalendarz roku szkolnego 2022/2023

  • Rozpoczęcie zajęć dydaktyczno-wychowawczych: 01 września 2022 r.
  • Zimowa przerwa świąteczna: 23 - 31 grudnia 2022 r.
  • Ferie zimowe: 13 - 26 lutego 2023 r.
  • Wiosenna przerwa świąteczna: 06 - 11 kwietnia 2023 r.
  • Egzamin ósmoklasisty: 
    • 23 maja 2023 r. - język polski
    • 24 maja 2023 r. - matematyka
    • 25 maja 2023 r. - język obcy nowożytny
  • Zakończenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych: 23 czerwca 2023 r.
  • Ferie letnie: 24 czerwca - 31 sierpnia 2023 r.

Dni ustawowo wolne od pracy:

  • 01 listopada 2022 r. - wtorek - Wszystkich Świętych
  • 11 listopada 2022 r. - piątek - Święto Niepodległości
  • 06 stycznia 2023 r. - piątek - Trzech Króli
  • 01 maja 2023 r. - poniedziałek - Święto Pracy
  • 03 maja 2023 r. - środa - Święto Konstytucji 3 maja
  • 08 czerwca 2023 r. - czwartek - Boże Ciało

Dodatkowe dni wolne od zajęć dydaktycznych

  • 14 października 2022 r. - Dzień Edukacji Narodowej
  • 31 października 2022 r. - poniedziałek przed Wszystkimi Świętymi
  • 2 maja 2023 r. - wtorek
  • 24, 25, 26 maja 2023 r. - egzamin ósmoklasisty
  • 9 czerwca 2023 r. - piątek po Bożym Ciele

 

 

 

do góry