Fundusze Europejskie

Ważne terminy

.

Konsultacje nauczycieli

Lp. Nazwisko Imię Godziny konsultacji
1. Adamaszek Magdalena piątek 8.50-9.50, sala nr 17
2. Bęben Ilona poniedziałek 7.00-8.00, sala nr 103
3. Białek Anna środa 9.50 -10.50- co drugi tydzień, sala nr 19
4. Chlebowska-Salamon Magdalena czwartek 7.00-8.00, sala nr 13
5. Chmiel-Kuźnik Jolanta czwartek 7.00- 8.00, sala nr 106
6. Cybulska-Kania Iwona poniedziałek 7.00-8.00, sala nr 205
7. Czarkowska Katarzyna czwartek 13.00-14.00, pokój  psychologa szkolnego
8. Dąbrowna Malwina środa 13.40-14.40, sala nr 108
9. Dziedzic Malwina czwartek 13.00-14.00, pokój  psychologa szkolnego
10. Glinka Piotr poniedziałek 14.25-15.25, pokój nauczycieli wych. fizycznego
11. Górski Jarosław poniedziałek 16.00-17.00, pokój nauczycieli wych. fizycznego
12. Gzowska Irmina wtorek 7.00-8.00, sala nr 101
13. Hyrczak Ewa środa 11.45-12.45,sala nr 102
14. Izydorczyk Małgorzata czwartek 13.40-14.40- sala nr 4
15. Jednoróg Dorota piątek 7.45-8.45, sala nr 15
16. Kaspryszyn-Lasecka Urszula wtorek 7.00- 8.00, sala nr 108
17. Krawczykowski Mariusz czwartek 12.35-13.35, pokój nauczycieli wych. fizycznego
18. Kulczycka Magdalena czwartek 13.00-14.00, sala grupy 3-l
19. Kuraś Iwona czwartek 7.00-8.00, biblioteka szkolna
20. Kwasiborska Grażyna środa 17.00-18.00,sala nr 201
21. Łętos Kamilla wtorek 7.00-8.00, sala nr 101
22. Ługowska Elżbieta czwartek 7.00-8.00, sala nr 13
23. Mitura Monika poniedziałek 13.00-14.00, gabinet wicedyrektora
24. Modrzejewska-Jankowska Monika wtorek 15.00-16.00, sala grupy 5-l
25. Niesobska Marta wtorek 11.30-12.30, sala nr 113
26. Orzechowska Agnieszka środa 10.00-11.00, sala nr 8
27. Piechowiak Joanna czwartek 7.00-8.00, sala nr 13
28. Pilarek Anna czwartek 14.15-15.15, pokój pedagoga szkolnego
29. Piwowarczyk Małgorzata środa 7.00-8.00, sala nr 10
30. Rabiega Elżbieta poniedziałek 7.00-8.00, sala nr 104
31. Rozczypała Wioletta czwartek 7.00-8.00, sala nr 12
32. Rzepka Dagmara czwartek 15.00-16.00, sala grupy 4-l
33. Sawicka Monika środa 17.00-18.00, sala nr  15
34. Seredyńska Danuta wtorek 14.25-15.25, sala nr 18
35. Staszak Agnieszka wtorek 16.30-17.30, sala nr 19
36. Szałęga Jadwiga środa 15.00-16.00, sala nr 102
37 Wojtkiewicz Izabela piątek  7.00-8.00, sala nr 26
38 Wysocka-Synowiec Anna środa 13.00-14.00,sala nr 201
39 Zając Alina wtorek 7.00-8.00, sala nr 16
40 Zdanowicz Janina środa 13.00-14.00, gabinet dyrektora
41 Zdunek Elżbieta czwartek 14.40-15.40, sala nr 107
42 Zygmunt Ewa poniedziałek 15.00-16.00, sala nr 6

Kalendarz roku szkolnego 2022/2023

  • Rozpoczęcie zajęć dydaktyczno-wychowawczych: 01 września 2022 r.
  • Zimowa przerwa świąteczna: 23 - 31 grudnia 2022 r.
  • Ferie zimowe: 13 - 26 lutego 2023 r.
  • Wiosenna przerwa świąteczna: 06 - 11 kwietnia 2023 r.
  • Egzamin ósmoklasisty: 
    • 23 maja 2023 r. - język polski
    • 24 maja 2023 r. - matematyka
    • 25 maja 2023 r. - język obcy nowożytny
  • Zakończenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych: 23 czerwca 2023 r.
  • Ferie letnie: 24 czerwca - 31 sierpnia 2023 r.

Dni ustawowo wolne od pracy:

  • 01 listopada 2022 r. - wtorek - Wszystkich Świętych
  • 11 listopada 2022 r. - piątek - Święto Niepodległości
  • 06 stycznia 2023 r. - piątek - Trzech Króli
  • 01 maja 2023 r. - poniedziałek - Święto Pracy
  • 03 maja 2023 r. - środa - Święto Konstytucji 3 maja
  • 08 czerwca 2023 r. - czwartek - Boże Ciało

Dodatkowe dni wolne od zajęć dydaktycznych

  • 14 października 2022 r. - Dzień Edukacji Narodowej
  • 31 października 2022 r. - poniedziałek przed Wszystkimi Świętymi
  • 2 maja 2023 r. - wtorek
  • 24, 25, 26 maja 2023 r. - egzamin ósmoklasisty
  • 9 czerwca 2023 r. - piątek po Bożym Ciele

 

HARMONOGRAM DZIAŁAŃ, UROCZYSTOŚCI I OBRZĘDÓW SZKOLNYCH ROK SZKOLNY 2022/2023

 

 

Kategoria: Powiązane pliki [1]
Format Data publikacji Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Pobierz Zobacz
Kategoria: Pliki
pdf 2022-10-19 Harmonogram uroczystości 2022-2023.pdf
ilość pobrań: 61
Harmonogram uroczystości 2022-2023.pdf 130.55KB zobacz
do góry