Strona główna/Dla Rodziców/Oddziały przedszkolne

Oddziały przedszkolne

Drodzy Rodzice dzieci uczęszczających do oddziałów przedszkolnych w Szkole Podstawowej nr 2 w Oleśnicy.

W pracy wychowawczej najważniejsze są dla nas trzy podstawowe wartości: miłość, szacunek, troska.
Wierzymy, że rodzice, którzy wiedzą, co dzieje się w klasie mogą aktywnie uczestniczyć w edukacji dziecka. Bardzo chcielibyśmy, aby włączyli się Państwo w życie klasy i szkoły. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Naszym zadaniem jest wspieranie rozwoju Waszego dziecka. Chcemy spełnić oczekiwania Państwa także i w tym zakresie. Wycieczki, wyjścia do kina, teatru na pewno urozmaicą proces edukacji. Opracowane zostały też ciekawe projekty edukacyjne, które chcemy realizować w bieżącym roku szkolnym.

Bez Państwa pomocy i wsparcia trudno będzie osiągnąć zamierzone efekty. Liczymy, więc na pomoc. Jeżeli macie Państwo ciekawe pomysły oraz możliwości wsparcia naszych działań chętnie z tego skorzystamy.

Harmonijna współpraca nauczyciela i rodziców zapewni dzieciom jak najlepsze warunki do zdobywania wiedzy. Niech pobyt w szkole będzie dla dziecka przyjemnością natomiast zdobywanie nowych wiadomości i umiejętności - radością i miłym wspomnieniem lat dziecięcych.

• Zajęcia dydaktyczno-wychowawcze dla dzieci odbywają się w godz. 8.00 - 13.00.
  • Przedszkole zapewnia dzieciom opiekę przed zajęciami i po zajęciach.  Zajęia opiekuńcze poranne 6.00 - 8.00, zajęcia opiekuńcze popołudniowe 13.00- 17.00
  • Opiekę zdrowotną zabezpiecza w szkole gabinet lekarski i stomatologiczny - II piętro.
  • Pomocy psychologiczno-pedagogicznej w szkole udziela: pedagog Anna Pilarek, psycholog, logopeda Katarzyna Czarkowska.
  • Organizację pracy szkoły określają następujące dokumenty:

Statut Szkoły, Wewnątrzszkolne Zasady Oceniania, program wychowawczo - profilaktyczny. Dokumenty dostępne są do wglądu w czytelni biblioteki szkolnej, na stronie internetowej szkoły http://sp2.zosolesnica.pl/ oraz na stronie www.oleśnica.pl. (Biuletyn Informacji Publicznej).

Kategoria: Powiązane pliki [5]
Format Data publikacji Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Pobierz Zobacz
Kategoria: Oddziały przedszkolne
docx 2021-08-31 Regulamin oddziałów przedszkolnych.docx