Fundusze Europejskie
Strona główna/O szkole/Jesteśmy z nich dumni

Jesteśmy z nich dumni

WYRÓŻNIENI UCZNIOWIE 2020/2021

KLASY I - III

TARCZA WZOROWEGO UCZNIA

klasy I

Melania Knysak, Marcel Malek, Filip Materek, Dorota Nowakowska, Miłosz Czarkowski, Marcel Sielski, Bianka Zawadzka, Michalina Janicka, Mikołaj Sztukowski

klasy II

Marcel Bajor, Tomasz Błaszczak, Hanna Chmielowska, Błażej Borski, Klara Wójcik, Nina Cichowlas, Natalia Korpik, Iga Pałka, Martyna Pietrzak, Zuzanna Rak, Antoni Stasiak, Karolina Wojtulewicz

klasy III

Jana Rutkowska, Aleksandra Cieplik, Lena Jóźwiak, Kornelia Joniec, Julia Sklorz, Malwina Zwarycz, Sofiia Yushchenko, Wiktoria Skrzeszowska, Aleksander Bednarz, Wiktoria Kopowska, Zuzanna Matuszak, Karolina Bugaj, Julia Łazarska

STYPENDIUM RADY RODZICÓW

Błażej Borski, Klara Wójcik, Nina Cichowlas, Karolina Wojtulewicz

KLASY IV - VIII

PRYMUS SZKOŁY

Klasy IV

Mateusz Kaczmarczyk, Dawid Sołtowski, Liliana Zawadzka, Maja Deręgowska

Klasy V

Maja Dubanowicz, Julia Stachnio, Zuzanna Glinka, Hanna Jaworska, Veronica Intagliata

Klasy VI

Klara Jasięga, Maja Chynek, Karolina Misterowicz, Piotr Grzesiak, Zuzanna Bielawska, Bartosz Narolski, Luiza Śliwińska, Wojciech Salamon, Jagna Nowakowska, Martyna Białowąs, Patrycja Musiał, Nel Jakubowska, Aleksandra Ostrowska, Zuzanna Stęc, Julia Słońska

Klasy VII

Zuzanna Błaszczak, Julia Rajewska, Beniamin Świerczyński, Adam Ługowski, Jan Jaworski, Jan Stasiak, Oliwia Borkowska, Nadia Chowańska, Marcel Margoła, Nikola Storch 

Klasy VIII

Hanna Przybysz, Balicki Konrad, Filip Mozol

ZŁOTA TARCZA

Balicki Konrad, Filip Mozol

SREBRNA TARCZA

Nie przyznano

STYPENDIUM RADY RODZICÓW

Mateusz Kaczmarczyk, Maja Deręgowska, Maja Dubanowicz, Karolina Lytvynenko, Klara Jasięga, Julia Słońska, Jagna Nowakowska, Nel Jakubowska, Nicola Storch, Zuzanna Błaszczak, Oliwia Ligiżyńska, Jan Stasiak, Hanna Przybysz, Filip Mozol, Konrad Balicki

STYPENDIUM BURMISTRZA 

ZA BARDZO DOBRE WYNIKI W NAUCE

Maja Deręgowska, Maja Dubanowicz, Julia Stachnio, Klara Jasięga, Karolina Misterowicz,Zuzanna Bielawska, Maja Chynek, Piotr Grzesiak, Bartosz Narolski, Julia Słońska, Patryja Musiał, Martyna Białowąs, Jagna Nowakowska, Aleksandra Ostrowska, Nel Jakubowska, Nikola Storch, Oliwia Borkowska, Zuzanna Błaszczak, Jan Stasiak, Balicki Konrad, Filip Mozol

ZA SZCZEGÓLNE OSIĄGNIĘCIA W SPORCIE

Zuzanna Bielawska, Mateusz Okoń, Wojciech Okoń, Hubert Wawrzyniak

STYPENDIUM IM. IWONY SANOJCY

Klara Jasięga

WYRÓŻNIENI UCZNIOWIE 2019/2020

 PRYMUS SZKOŁY

Klasy IV

Hanna Jaworska, Aleksander Pietrzak, Maja Dubanowicz, Julia Stachnio, Zuzanna Glinka, Aleksandra Dominiak

Klasy V

Jasięga Klara, Misterowicz Karolina, Chynek Maja, Grzesiak Piotr, Narolski Bartosz, Śliwińska Luiza, Bielawska Zuzanna, Salamon Wojciech, Martyna Białowąs, Jagna Nowakowski, Aleksandra Ostrowska, Nel Jakubowska, Zuzanna Stęc, Julia Słońska

Klasy VI

Nikola Storch, Zuzanna Błaszczak, Paweł Glinka, Jan Jaworski, Adam Ługowski, Julia Rajewska, Beniamin Świerczyński, Oliwia Borkowska, Weronika Bawół, Nadia Chowańska, Jan Stasiak, Marcel Margoła

 Klasy VII

Filip Mozol

 Klasy VIII

Bartosz Jasiński, Hanna Helińska, Mateusz Sobkowiak, Kinga Kłosińska, Zuzanna Arendarczuk, Amelia Plefko, Oliwia Sztal, Jakub Łuc

ZŁOTA TARCZA

  • Mateusz Sobkowiak, Hanna Helińska

SREBRNA TARCZA

  • Kinga Kłosińska

STYPENDIUM IM. IWONY SANOJCY

  • Klara Jasięga

STYPENDIA BURMISTRZA kl. VIII

 ZA SZCZEGÓLNE OSIĄGNIĘCIA W NAUCE

  •  Mateusz Sobkowiak

 ZA BARDZO DOBRE WYNIKI W NAUCE

  •  Hanna Helińska

ZA SZCZEGÓLNE OSIĄGNIĘCIA W SPORCIE

  • Szymon Deszcz
  • Kacper Krzekotowski
  • Kacper Lipiec
  • Michał Pituła
  • Bartosz Woźniak
  • Paweł Zdanowicz
  • Mateusz Sobkowiak
  • STYPENDIUM BURMISTRZA KL. IV-VII

  • ZA BARDZO DOBRE WYNIKI W NAUCE
  • Oliwia Borkowska
  • Marcel Margoła
  • Jan Stasiak
  • Luiza Śliwińska
  • Maja Chynek
  • Bartosz Narolski
  • Piotr Grzesiak
  • Karolina Misterowicz
  • Klara Jasięga
  • Julia Słońska
  • Adam ługowski
  • Beniamin Świerczyński
  • Julia Rajewska
  • Zuzanna Błaszczak
  • Martyna Białowąs
  • Jagna Nowakowska
  • Nikola Storch
  • Nel Jakubowska
  • Aleksandra Ostrowska
  • Maja Dubanowicz
  • Zuzanna Glinka
  • Julia Stachnio
  • Aleksander Pietrzak
  • Hanna Jaworska
  • ZA SZCZEGÓLNE OSIĄGNIĘCIA ARTYSTYCZNE I INTERDYSCYPLINARNE

  • Paulina Bielańska
  • ZA SZCZEGÓLNE OSIĄGNIĘCIA W SPORCIE

  • Konrad Balicki
  • Wojciech Okoń
  • Mateusz Okoń
  • Oskar Stefańczyk
  • Oskar Baszkiewicz

 WYRÓŻNIENI UCZNIOWIE 2018/2019

PRYMUS SZKOŁY 

Klara Jasięga, Wiktoria Skiba, Sebastian Skowroński, Karolina Misterowicz, Jan Stasiak, Piotr Grzesiak, Bartosz Narolski, Zuzanna Bielawska, Maja Chynek, Jagna Nowakowska, Julia Słońska, Oliwia Borkowska, Zuzanna Błaszczak, Amelia Marynowicz, Agnieszka Sośnicka, Nadia Chowańska, Paweł Glinka, Nikola Storch, Adam Ługowski, Martyna Białowąs, Nel jakubowska, Filip Mozol, Wojciech Salamon, Michał Wielgusiak, Beniamin Świerczyński, Konrad Balicki, Gabriela Kłak, Marcel Margoła, Julia Rajewska, Oliwia Zawadowska, Hanna Helińska, Mateusz Sobkowiak

ZŁOTA TARCZA

  • Wiktoria Skiba
  • Sebastian Skowroński

WYRÓŻNIENI UCZNIOWIE 2017/2018

PRYMUS SZKOŁY

Hanna Piskozub, Sebastian Skowroński, Julia Nowak, Wiktoria Skiba, Julia Niedzielska, Jan Stasiak, Oliwia Borkowska, Marcel Margoła, Kaja Mosiak, Oliwia Sztal, Zuzanna Błaszczak, Nadia Chowańska, Amelia Leśniewska, Michał Wielgusiak, Zuzanna Arendarczuk, Konrad balicki, Hanna Helińska, Maryna Owcarz, Paweł Piskozub, Nikola Storch, Jakub Łuc, Agnieszka Sośnicka

WYRÓŻNIENI UCZNIOWIE 2015/2016

PRYMUS SZKOŁY

Julia Nowak, Julia Niedzielska, Martyna Owcarz, Gabriela Kłak, Amelia Leśniewska, Konrad Balicki, Michał Wielgusiak, Hanna Piskozub, Michalina Kuchczyńska, Kaja Mosiak, Oliwia Sztal, Sebastian Skowroński, Wiktoria Skiba

ZŁOTA TARCZA

  • Joachim Jasięga
  • Karol Piskozub
  • Piotr Strycharczyk
  • Adela Piskorska
  • Anna Gorzelak

SREBRNA TARCZA

  • Katarzyna Tarka
  • Piotr Salamon
  • Dobromiła Duda
  • Aleksander Wolski

WYRÓŻNIENI UCZNIOWIE 2014/2015

PRYMUS SZKOŁY

Hubert Abramowicz, Hanna Piskozub, Mateusz Sobkowiak, Kaja Mosiak, Oliwia Sztal, Jakub Pater, Maja Pajączkowska, Tamara Kicuła, Justyna Sośnicka, Sebastian Skowroński, Wiktoria Skiba, Joachim Jasięga, Karol Piskozub, Piotr Strycharczyk, Katarzyna Tarka, Adela Piskorska, Anna Gorzelak, Piotr Salamon, Maja Maściuk, Dobromiła Duda, Aleksander Wolski

ZŁOTA TARCZA

  • Maksymilian Krzak
  • Jakub Bielawski
  • Aleksandra Konieczna
  • Mikołaj Mosiak
  • Szymon Narolski
  • Julia Wawrzyniak

SREBRNA TARCZA

  • Martyna Możdżeń
  • Hanna Zdanowicz

WYRÓŻNIENI UCZNIOWIE 2013/2014

PRYMUS SZKOŁY

Marcelina Kobiela, Klara Grodzicka, Tamara Kicuła, Sebastian Skowroński, Wiktoria Skiba, Joachim Jasiąga, Karol Piskozub, Piotr Salamon, Adela Piskorska, Dobromikła Duda, Anna Gorzelak, Julia Brytan, Maksymilian Krzak, Martyna Możdżeń, Jakub Bielawski, Aleksandra Konieczna, Mikołaj Mosiak, Daria Englot, Szymon Narolski, Hanna Zdanowicz, Julia Wawrzyniak, Grzegorz Hołuj, Wiktoria Serwin

ZŁOTA TARCZA

  • Agata Szczęśniak
  • Tytus Grodzicki
  • Kamil Owcarz

SREBRNA TARCZA

  • Sara Poprawa

WYRÓŻNIENI UCZNIOWIE 2012/2013

PRYMUS SZKOŁY

Joahim Jasięga, Karol Piskozub, Piotr Strycharczyk, Adela Piskorska, Dobromiła Duda, Piotr Salamon, Anna Gorzelak, Adam Tomaszewski, Julia Brytan, Maksymilian Krzak, Jakub Bielawski, Aleksandra Konieczna, Daria Englot, Szymon Narolski, Julia Wawrzyniak, Mikołaj Mosiak,Zdanowicz Hanna, Grzegorz Hołuj, Sara Poprawa, Szymon Czekaj, Kamil Owcarz, Tytus Grodzicki, Agata Szczęśniak, Krzysztof Sobiela, Olga Adhikari

ZŁOTA TARCZA

  • Krzysztof Gumiński

SREBRNA TARCZA

  • Aleksandra Pierzga,
  • Agnieszka Piętka,
  • Dominika Janicka

WYRÓŻNIENI UCZNIOWIE 2011/2012

PRYMUS SZKOŁY

Maksymilian Krzak, Daria Englot, Aleksandra Konieczna, Jakub Bielawski, Szymon Narolski, Julia Wawrzyniak, Mikołaj Mosiak, Hanna Zdanowicz, Szymon Czekaj, Sara Poprawa, Tytus Grodzicki, Kamil Owcarz, Oliwia Powąska, Jakub Lisowski, Weronika Sopart, Wiktoria Junik, Karol Krzekotowski, Krzysztof Gumiński, Aleksandra Pierzga, Hanna Seredyńska, Agnieszka Piętka, Hubert Piotrowski, Dominika Janicka, Szymon Maćkała

WYRÓŻNIENI UCZNIOWIE 2010/2011

PRYMUS SZKOŁY

Szymon Czekaj, Martyna Chowańska, Jan Czop, Magdalena Majkowska, Tytus Grodzicki, Kamil Owcarz, Oliwia Powąska, Wiktoria Junik, Jakub Lisowski, Krzysztof Gumiński, Hanna Seredyńska, Aleksandra Pierzga, Dominika Janicka, Nina Wieczorek, Marika Kowalczyk, Magdalena Wójciak, Joanna Szczepaniak, Kaja Gatkowska, Klaudia Kalinowska, Julia Karalus, Magdalena Konieczna, Julia Ozga, Anita Pięta, Adrianna Zawalnicka

ZŁOTA TARCZA

  • Aleksandra Pituła,
  • Piotr Mokrzycki,
  • Jakub Maszorek,
  • Paulina Piędel,
  • Marzena Krzekotowska,
  • Nicola Walczak

SREBRNA TARCZA

  • Bartosz Kulig,
  • Sylwia Jarząbek,
  • Dominik Skrzypczyk,
  • Jowita Lipiec,

WYRÓŻNIENI UCZNIOWIE 2009/2010

PRYMUS SZKOŁY

Wiktoria Junik, Oliwia Powąska, Wiktoria Walczak, Jakub Lisowski, Damian Owcarz, Karol Krzekotowski, Krzysztof Gumiński, Hanna Seredyńska, Aleksandra Pierzga, Dominika Janicka, Szymon Maćkała, Nina Wieczorek, Marika Kowalczyk, Magdalena Wójciak, Joanna Szczepaniak, Michał Sobkowiak, Justyna Hallala, Gabriela Kłosińska, Marta Kowal, Dominika Gmyrek, Natan Świerczyński, Magdalena Konieczna, Julia Karalus, Julia Ozga, Adrianna Zawalnicka, Aleksandra Pituła, Piotr Mokrzycki, Jakub Maszorek, Paulina Piędel, Bartosz Kulig, Marzena Krzekotowska, Karolina Kapuściak, Sylwia Jarząbek, Nicola Walczak, Agnieszka Adamczyk, Dominik Skrzypczyk,

ZŁOTA TARCZA

Klaudia Grzyb, Natalia Bęben, Karolina Milewska, Aleksandra Krajewska, Alicja Nowicka, Monika Bułatowicz, Aleksandra Kropidłowska, Sylwia Kocińska, Adrianna Ostrycharz, Katarzyna Hallala, Hanna Kołacińska, Majka Miezianko, Marcelina Pakos, Jan Surma, Martyna Michalska.

SREBRNA TARCZA

Jakub Kokot, Sylwia Młynarczyk, Olga Salamon, Joanna Szczepanik, Michalina Balińska.

WYRÓŻNIENI UCZNIOWIE 2008/2009

PRYMUS SZKOŁY

Natalia Bęben, Klaudia Grzyb, Aleksandra Krajewska, Jakub Kokot, Karolina Milewska, Sylwia Młynarczyk, Alicja Nowicka, Olga Salamon, Joanna Szczepanik, Monika Bułatowicz, Aleksandra Kropidłowska, Adrianna Ostrycharz, Katarzyna Hallala, Hanna Kołacińska, Majka Miezianko, Marcelina Pakos, Jan Surma, Martyna Michalska, Michalina Balińska, Jakub Kaliński, Marika Kowalczyk, Nina Wieczorek, Magdalena Wójciak, Paweł Zygmunt, Justyna Hallala, Gabriela Kłosińska, Marta Kowal, Dorota Lewicka, Michał Sobkowiak, Julia Marciszewska, Natan Świerczyński, Julia Ozga, Julia Karalus, Magdalena Konieczna, Adrianna Zawalnicka, Jakub Maszorek, Piotr Mokrzycki, Aleksandra Pituła, Marzena Krzekotowska, Sylwia Jarząbek, Dominik Skrzypczyk, Bartosz Telka, Nicola Walczak.

ZŁOTA TARCZA

Sylwia Kocińska, Monika Zamorska, Konstancja Chabierska, Elwira Gładun, Agnieszka Rachwalska, Aleksandra Dolińska, Anna Czech, Szymon Wolny.

SREBRNA TARCZA

Kinga Dej, Agata Konopnicka, Konrad Świerczyński, Michalina Jarosiewicz, Monika Oleniacz, Małgorzata Jabłońska, Agata Kluczna, Paulina Pierzga, Sylwia Luu Quang, Daria Skrobis, Katarzyna Kozak, Patrycja Wójciak.

WYRÓŻNIENI UCZNIOWIE 2007/2008

PRYMUS SZKOŁY

Jakub Maszorek, Aleksandra Pituła, Piotr Mokrzycki, Marzena Krzekotowska, Nikola Walczak, Jowita Lipiec, Dominik Skrzypczak, Karolina Milewska, Natalia Bęben, Klaudia Grzyb, Jakub Kokot, Sylwia Młynarczyk, Alicja Nowicka, Dominika Pacyna, Aleksandra Krajewska, Joanna Szczepanik, Olga Salamon, Monika Bułatowicz, Majka Miezianko, Katarzyna Hallala, Martyna Michalska, Kinga Dej, Sylwia Kocińska, Monika Zamorska, Konstancja Chabierska, Elwira Gładun, Agata Konopnicka, Julita Malerek, Agnieszka Rachwalska, Konrad Świerczyński, Michalina Jarosiewicz, Monika Oleniacz, Aleksandra Dolińska, Anna Czech, Szymon Wolny, Małgorzata Jabłońska, Agata Kluczna, Wójciak Patrycja.

ZŁOTA TARCZA

Karolina Hoza, Kornelia Powąska, Martyna Maślach.

SREBRNA TARCZA

Artur Woźniak, Krystian Kulak, Diana Radicchio, Agnieszka Kras, Kinga Pietrzak.

WYRÓŻNIENI UCZNIOWIE 2006/2007

PRYMUS SZKOŁY

Natalia Bęben, Klaudia Grzyb, Karolina Milewska, Alicja Nowicka, Dominika Pacyna, Martyna Michalska, Monika Bułatowicz, Aleksandra Kropidłowska, Katarzyna Hallala, Hanna Kołacińska, Maja Miezianko, Jan Surma, Kinga Dej, Konstancja Chabierska, Sylwia Kocińska, Agata Konopnicka, Monika Oleniacz, Agnieszka Rachwalska, Monika Zamorska, Konrad Świerczyński, Katarzyna Marciniak, Aleksandra Dolińska, Anna Czech, Paulina Pierzga, Małgorzata Jabłońska, Krystian Kulak, Artur Woźniak, Katarzyna Kamińska, Diana Radicchio, Michał Staś, Szymon Wiśniewski, Karolina Hoza, Kornelia Powąska, Agnieszka Kras, Kinga Pietrzak, Martyna Maślach, Magdalena Barcz, Patrycja Kaliciak.

ZŁOTA TARCZA

Piotr Bachry, Agnieszka Gałka, Anna Zamorska, Agnieszka Pruszczyńska, Anita Tomaszewska, Paulina Chynek, Alicja Rozańska, Agnieszka Damasiewicz, Alekasandra Fila, Dominik Pukas.

SREBRNA TARCZA

Wiktoria Kruszelnicka, Tola Zawodnik, Karolina Szczepaniak, Julia Drzewicz, Piotr Sobiela, Adrianna Kuras, Magdalena Głowacz, Patrycja Cołta.

WYRÓŻNIENI UCZNIOWIE 2005/2006

PRYMUS SZKOŁY

Kinga Dej, Konstancja Chabierska, Monika Oleniacz, Monika Zamorska, Dominika Marmajewska, Anna Czech, Aleksandra Dolińska, Paulina Pierzga, Katarzyna Marciniak, Krystian Kulak, Artur Woźniak, Kornelia Powąska, Karolina Hoza, Kinga Pietrzak, Martyna Maślach, Alicja Siewko, Piotr Bachry, Agnieszka Gałka, Anna Zamorska, Agnieszka Pruszczyńska, Anita Tomaszewska, Paulina Chynek, Alicja Rozańska, Agnieszka Damasiewicz, Alekasandra Fila, Dominik Pukas, Magdalena Głowacz, Patrycja Cołta, Dominika Konstanciak.

ZŁOTA TARCZA

Monika Ślak, Patrycja Kłoczko, Karolina Kwiecińska, Sylwia Giemza, Paulina Lis, Julia Świerczyńska, Natalia Jakubiak, Dawid Nowak.

SREBRNA TARCZA

Katarzyna Suchińska, Jacek Cieśliński.

WYRÓŻNIENI UCZNIOWIE 2004/2005

PRYMUS SZKOŁY

Diana Radicchio, Martyna Maślach, Alicja Różańska, Anita Tomaszewska, Paulina Chynek, Adrianna Kuras, Monika Ślak, Patrycja Kłoczko, Karolina Kwiecińska, Natalia Jakubiak, Karolina Hoza, Kornelia Powązka, Piotr Bachry, Agnieszka Gałka, Wiktoria Kruszelnicka, Anna Zamorska, Tola Zawodnik, Agnieszka Pruszczyńska, Agnieszka Damasiewicz, Aleksandra Fila, Sylwia Giemza, Paulina Lis, Dawid Nowak, Katarzyna Suchińska, Julia Świerczyńska, Jacek Cieśliński.

ZŁOTA TARCZA

Marta Cempel, Marta Milewska, Marika Kurantowicz, Szymon Kowalczyk, Anna Płaczkowska, Anna Staroń, Mateusz Witkowski.

SREBRNA TARCZA

Patrycja Rabiega, Małgorzata Bąk, Anna Borek.

WYRÓŻNIENI UCZNIOWIE 2003/2004

PRYMUS SZKOŁY

Anna Zamorska, Tola Zawodnik, Piotr Bachry, Wiktoria Kruszelnicka, Agnieszka Gałka, Aleksandra Fila, Adrian Wzorek, Sylwia Giemza, Jacek Cieśliński, Dawid Nowak, Marta Cempel, Patrycja Rabiega, Angelika Słomian, Kamil Kuśmierczyk, Paulina Chynek, Julia Drzewicz, Adrianna Kuras, Piotr Sobiela, Anita Tomaszewska, Monika Ślak, Patrycja Kłoczko, Karolina Kwiecińska, Natalia Jakubiak, Katarzyna Baran, Małgorzata Bąk, Hanna Łuczek, Marta Milewska, Paula Narwoysz, Katarzyna Nowak, Marika Kurantowicz, Szymon Kowalczyk, Anna Staroń, Mateusz Witkowski, Anna Płaczkowska.

ZŁOTA TARCZA

Paula Paczka, Hanna Halagiera, Patryk Dagiel, Kordian Boruta, Dagmara Giemza, Paulina Wzorek, Anna Krutin, Katarzyna Rycombel.

SREBRNA TARCZA

Karolina Ceranka, Sylwia Jezierska, Anna Wypych, Izabela Piasecka.

WYRÓŻNIENI UCZNIOWIE 2002/2003

PRYMUS SZKOŁY

Patrycja Kłoczko, Karolina Kwiecińska, Andrzej Woźniak, Małgorzata Bąk, Anna Borek, Marta Milewska, Kamila Głowienkowska, Wioletta Głuch, Anna Płaczkowska, Patryk Dagiel, Kordian Boruta, Karolina Ceranka, Izabela Piasecka, Julia Świerczyńska, Natalia Jakubiak, Szymon Kowalczyk, Marika Kurantowicz, Hanna Halagiera, Paula Paczka, Dagmara Giemza, Paulina Wzorek, Anna Krutin, Katarzyna Rycombel.

ZŁOTA TARCZA

  • Paula Sadowska,
  • Joanna Seredyńska,
  • Marcin Konopnicki.

SREBRNA TARCZA

  • Grzegorz Okińczyc,
  • Maciej Seredyński.

WYRÓŻNIENI UCZNIOWIE 2001/2002

ZŁOTA TARCZA

  • Marta Kubiak,
  • Magdalena Żytkiewicz,
  • Magdalena Włuczkowska,
  • Joanna Głuchowska.

WYRÓŻNIENI UCZNIOWIE 2000/2001

ZŁOTA TARCZA

  • Paulina Golanowska,
  • Paweł Jesionek,
  • Łukasz Zawodnik.

SREBRNA TARCZA

  • Wojciech Safian.

WYRÓŻNIENI UCZNIOWIE 1999/2000

SREBRNA TARCZA

  • Anna Masternak,
  • Hanna Cyran.

WYRÓŻNIENI UCZNIOWIE 1998/1999

ZŁOTA TARCZA

  • Justyna Kasprzak.

SREBRNA TARCZA

  • Anna Karalus.

STYPENDIUM NAUKOWE BURMISTRZA OLEŚNICY

  • Justyna Kasprzak,
  • Anna Karalus,
  • Katarzyna Sanojca.

NAGRODA DYREKTORA

  • Justyna Kasprzak,
  • Katarzyna Sanojca

ZŁOTEJ I SREBRNEJ TARCZY NIE PRZYZNANO 1997/1998

WYRÓŻNIENI UCZNIOWIE 1996/1997

ZŁOTA TARCZA

  • Joanna Jaźwiec.

STYPENDIUM NAUKOWE BURMISTRZA OLEŚNICY

  • Joanna Jaźwiec.

NAGRODA DYREKTORA

  • Maciej Grab.

ZŁOTEJ I SREBRNEJ TARCZY NIE PRZYZNANO 1995/1996

ZŁOTEJ I SREBRNEJ TARCZY NIE PRZYZNANO 1994/1995

WYRÓŻNIENI UCZNIOWIE 1993/1994

ZŁOTA TARCZA

  • Ewa Pilinko.

SREBRNA TARCZA

  • Marlena Krupa.

WYRÓŻNIENI UCZNIOWIE 1992/1993

ZŁOTA TARCZA

  • Pilinko Piotr,
  • Polak Anna.

WYRÓŻNIENI UCZNIOWIE 1991/1992

SREBRNA TARCZA

  • Jarmuszewicz Adelina.

WYRÓŻNIENI UCZNIOWIE 1990/1991

SREBRNA TARCZA

  • Dąbrowska Ewa,
  • Cierniak Agnieszka,
  • Jankowski Piotr,
  • Junyk Emilia,
  • Karalus Artur,
  • Krupa Zofia,
  • Rzepka Małgrzata,
  • Zahorski Rafał.

WYRÓŻNIENI UCZNIOWIE 1989/1990

SREBRNA TARCZA

  • Janik Tomasz,
  • Piasecka Aneta,
  • Pikul Adam.

WYRÓŻNIENI UCZNIOWIE 1988/1989

SREBRNA TARCZA

  • Biskowska Agnieszka,
  • Buraczewska Lidia,
  • Dankowiakowski Tomasz,
  • Kotyrba Iwona,
  • Lipski Jacek,
  • Mróz Aneta,
  • Rotter Beata,
  • Sieradzki Adrian,
  • Turaj Justyna,
  • Wójcik Rafał,
  • Zydek Paweł.

WYRÓŻNIENI UCZNIOWIE 1987/1988

SREBRNA TARCZA

  • Duda Karina,
  • Cholewińska Agnieszka,
  • Cybulska Iwona,
  • Szcześniak Anna.

WYRÓŻNIENI UCZNIOWIE 1986/1987

SREBRNA TARCZA

  • Giżycka Marta,
  • Głuszek Małgorzata,
  • Gregorius Bożena,
  • Leśniewski Paweł,
  • Jezierska Edyta,
  • Mocny Elżbieta,
  • Rajczyk Rafał,
  • Toboła Jarosław,
  • Zachorska Agnieszka.

WYRÓŻNIENI UCZNIOWIE 1985/1986

SREBRNA TARCZA

  • Adamczuk Joanna,
  • Budek Ziemowit,
  • Dąbrowska Joanna,
  • Kozłowski Maciej,
  • Lipska Małgorzata,
  • Marciniak Wioletta,
  • Polak Tomasz.

WYRÓŻNIENI UCZNIOWIE 1984/1985

SREBRNA TARCZA

  • Chauda Dorota,
  • Górnicki Cyprian,
  • Rzeczkowska Anna.

WYRÓŻNIENI UCZNIOWIE 1983/1984

SREBRNA TARCZA

  • Baran Joanna,
  • Czop Joanna,
  • Dębiński Rafał,
  • Gniłka Iwona,
  • Jednoróg Adam,
  • Kudłacz Marzena,
  • Niziołek Romuald,
  • Siedlec Ewa,
  • Stadniczenko Renata,
  • Szczerek Edyta,
  • Wasilewska Urszula,
  • Wolańska Edyta,
  • Zabłocka Anna.

WYRÓŻNIENI UCZNIOWIE 1982/1983

SREBRNA TARCZA

  • Bolibrzuch Monika,
  • Bartczak Cezary,
  • Majchrzak Beata,
  • Olczak Beata,
  • Koziej Anna.

WYRÓŻNIENI UCZNIOWIE 1981/1982

SREBRNA TARCZA

  • Budzisz Beata,
  • Dudek Lilia,
  • Dutkowska Dorota,
  • Krzeczała Karina,
  • Lewińska Anna,
  • Łudzyba Barbara,
  • Ostrowski Artur,
  • Tokarczyk Justyna,
  • Sawicka Katarzyna.

WYRÓŻNIENI UCZNIOWIE 1980/1981

SREBRNA TARCZA

  • Bobczyk Ewa,
  • Bożek Anna,
  • Gasułka Marzena,
  • Kiraga Jacek,
  • Kimak Beata,
  • Lis Grzegorz,
  • Łeba Elżbieta,
  • Małys Bogusław,
  • Mazur Beata,
  • Mazur Bogusław,
  • Popiela Aleksandra,
  • Poświstak Mariola,
  • Wąs Beata.

WYRÓŻNIENI UCZNIOWIE 1979/1980

ODZNAKA ZŁOTEJ SOWY

  • Gałka Bernard,
  • Niziołek Krzysztof,
  • Piechowiak Piotr,
  • Tomasiak Beata,
  • Wieczorek Elżbieta.

WYRÓŻNIENI UCZNIOWIE 1978/1979

ODZNAKA ZŁOTEJ SOWY

  • Wodzisławska Anna,
  • Studenna Teresa.

WYRÓŻNIENI UCZNIOWIE 1977/1978

SREBRNA TARCZA

  • Błaszczyk Lucyna,
  • Dąbrowska Ewa,
  • Giżycki Jarosław,
  • Małopacz Arkadiusz,
  • Kowalik Danuta,
  • Paluch Elżbieta,
  • Polewiak Danuta.

WYRÓŻNIENI ABSOLWENCI 1976/1977

Adamiec Grażyna, Bilmon Dorota, Buliński Adam, Chmiel Joanna, Czarnota Jolanta, Dawidowicz Teresa, Dzikowska Joanna, Fałek Beata, Giżycki Mariusz, Gogniat Alicja, Jemioła Dorota, Koryś Anna, Kostrzewa Danuta, Kowalczyk Ewa, Maćkała Krzysztof, Molenda Elżbieta, Nawrot Leszek, Nawrot Stanisław, Putel Ewa, Stępień Barbara, Stępień Robert, Szczygiel Małgorzata, Szurmiński Marek, Szwed Jacek, Wąsowska Urszula, Zjderbajt Małgorzata, Zieńczuk Mirosława, Zdyb Andrzej.

WYRÓŻNIENI ABSOLWENCI 1975/1976

Adamiec Wojciech, Bujakowska Iwona, Cieśliński Wojciech, Chołuj Izabela, Gumiński Andrzej, Huczyńska Iwona, Kaczmarska Romualda, Król Elżbieta, Pawlicka Bogusława, Roch Iwona, Rokita Krzysztof, Sieradzki Marek, Staroń Bogusława, Suchińska Barbara, Szawul Joanna, Wawrzyniak Elżbieta.

do góry